Агенція Etcetera

Ми найкраще агенство на Upwork в Україні. Ми любимо наших клієнтів і робимо усе щоб стати для них надійними постійними партнерами.

8

Років на Upwork

58,000+

Відпрацьованих годин

1700+

Успішно завершених проектів

100%

Job Success Score

3

Винагороди за кращу креативну агенцію в Україні та Києві
за 2016, 2018 та 2019

Про Etcetera

Etcetera - ваш партнер якому варто довіряти. Наша команда стала опорою для клієнтів з усього світу. З 2014 року ми працюємо на платфомі UpWork та довели свою професійність виконавши більш ніж 1000 успішних проектів. Наша мета - допомогти вам досягти ваших цілей на кожному етапі - від ідеї до запуску проекту і навть далі. UI/UX дизайн, анімація та іллюстрація, веб-розробка, маркентингова стратегія та значно більше - з нашою командою ви побачите, що для вас лімітів не буває! Якщо ви хочете досягнути найкращого результату - вам потрібна найкраща команда. Команада Etcetera саме та, яку ви шукаєте: визнана як найкраща агенція в Україні, ми тут для того аби стати вашою командою мрії. Високий рівень коммунікації, професійність та висока якість сервісу задовольнить навіть найвибагливішого клієнта.

Останній проект

FIG — американський стартап. Їм потрібні були дизайн та розробка сайту який би залучав і конвертував нових користувачів.

Наші Проекти

Bluuwash: Дизайн та розробка

Bluuwash: Дизайн та розробка - хороший приклад роботи команди, яка допомогла клієнту закрити всі їх потреби за допомогою одного партнеру.

Best Digital Banks: Дизайн та WordPress Розробка

Клієнту потрібен був дизайн та WordPress Розробка для простого, зрозумілого та дієвий вебсайту для їх стартапу.

Coloryzer: Дизайн та розробка вебсайту

В Etcetera ми любимо співпрацювати з інноваційними технологічними компаніями, які пропонують клієнтам круті, унікальні та сучасні рішення. Сьогодні ми хотіли б розповісти вам про один із таких проектів.

Dolce Violins: Дизайн та Розробка Вебсайту

У поєднанні з маркетинговими зусиллями клієнта, наш новий дизайн та розробка для вебсайту дали приголомшливі результати. До застосування покращень у травні трафік на сайті Dolce був 235 осіб. Зараз він збільшився до 1700+ і продовжує рости. 🚀

Etcetera: Веб Дизайн та Розробка

Кілька місяців тому ми оновили наш логотип, а зараз запускаємо сайт, де можемо продемонструвати свої найкращі знання та експертизу без обмежень інших платформ.

Swagger: Дизайн та Розробка Вебсайту

Etcetera створила зручний вебсайт для продуктів Swagger, які дають можливість кожному чоловікові на планеті почуватися свіжим та впевненим у собі.

Arena Data Consulting: Брендінг та Дизайн Вебсайту

Для Etcetera було приємно допомагати ADC зростати протягом років, розвиватися та вносити зміни до їх корпоративного стилю та дизайну сайту, щоб вони відповідали цілям компанії.

United AMG Partners: UX/UI Дизайн Сайту

Команда Etcetera допомогла AMG Partners створити дизайн вебсайту, який викликає у їхніх клієнтів почуття впевненості та надійності.

Glammar Каталог Меблів: Дизайн та Копірайтинг

Стильний каталог для компанії, яка пропонує меблі для салонів Австралії щоб створювати вишуканий інтер’єр за доступною ціною.

Анімаційний Дизайн

Анімаційний дизайн — це чудовий інструмент для брендів, щоб привернути увагу клієнтів і створити незабутнє враження.

Дизайн Веб Додатку Для Емейл Маркетингу

Наші дизайнери допомогли створити зручне рішення для клієнта, який пропонував e-commerce інструмент, який вирішував би проблему email-маркетингу.

Дизайн Інфографіки

Etcetera має фахівців майже з усіх сферах дизайну. Сьогодні ми хочемо поділитися декількома прикладами дизайну інфографіки.

Послуги

Ілюстрації
Комплексний дизайн

Наш досвід у створенні ілюстрації для будь-яких потреб бізнесу та увага до деталей - це все, що вам потрібно для успіху!

Графіка & Дизайн
Комплексний дизайн

Кожен цифровий продукт має свою ідею, і ми знаємо, як реалізувати цю ідею завдяки унікальному дизайну, чудовій графіці та ілюстраціям.

Стратегія та Айдентика Бренду
Комплексний дизайн

Ми завжди знаходимо найкращий спосіб перетворити ідеї та бажання наших клієнтів на впізнаваний та надійний бренд.

Веб-дизайн та розробка
Повний спектр послуг

У веб-дизайні та розробці немає проблем, які б ми не вирішили! З нами клієнти легко проходять складний шлях від ідеї до лідера ринку.

Product management та дизайн
Повний спектр послуг

Product Менеджери і дизайнери з нашої команди прослідкують щоб проект розвивався швидко, проблеми вирішувались і продукт був доставлений вчасно.

Денис Сафонов
UX Designer, Product Manager, Founder
Тетяна Сердюк
Profile Assistant
Кристина Мірошникова
Project Manager, Head of New Business Development, Product Manager
Ольга Кравчук
Project Manager, Digital Marketing Manager
Влад Толмачев
Full Stack Software Developer, Team Lead
Вероніка Єріна
Brand Design Expert, Illustrator, Art Director
Юлія Мелешко
Project Manager
Анна Маркос
Lead Generation Manager
Ярослав Коробко
Lead Generation Manager
Олена Скорик
Contract Coordinator
Вікторія Бетманова
Project Manager
Віра Симонович
Lead Generation Manager
Мирон Бунчак
Sales Manager
Альона Чунixiна
Project Manager
Софія Проніна
Profile Assistant, Sales Manager

Відгуки

It was a pleasure working with Kristina! Responsible, reliable and available, she perfectly coordinated the project by suggesting solutions while listening to our needs. You can't go wrong with her!

Flurin Efinger

Bcomp Ltd, Switzerland

Hard worker, good communicator, wonderful creativity!

Jeremy Rajanayagam

Offspring Health, Australia

Kristina has a great sense for product management and agile process. She also works with a great team of designers and developers that do top notch work. Would definitely work with her and her team again!

Tom Belote

Shelfset, USA

Anton is incredibly talented and our go-to designer for landing pages. His work is always a pleasure to review and accept.

Kristina Melnichuk

USA

Nastia was extremely professional, hit deadlines on time, communicated well, and had excellent work quality. She was a pleasure to work with.

Doug Brown

USA

Nika is a very talented designer and even better illustrator. Her work on this infographic and many others are top of the line. Great quality, very satisfied!

Joe Hollerop

USA

Denys worked very carefully to the deadline on this job and created a video that was really similar to my brief. We were specifically trying to make something that worked on a projector and it suited this very well.

Alexander Darby

UK

Solid work by Stanislav. Quite knowledgeable and technical. Thanks!

Eri George, Wolf Media Digital

Spain

Nastia is a great freelancer! She helped us with designing and putting together a very modern and sophisticated furniture catalogue. Highly recommend!

Andy Petrosyan

Australia

The process was very smooth and productive. Throughout the entire process communication was great, we were always in contact. Petro is very productive and often we saw the results of our discussion the next day. As a result the design rapidly developed and went through countless improvements.

Michael Gudkov

USA

Наш Блог

Високооплачувані онлайн професії,
 в які можна швидко застрибнути (Частина 4)
24-06-2022

Сьогодні ми розповімо про 3 високооплачувані онлайн професії, які спочатку здаються дивними, але вони не тикі складні як здається!

Детальніше
Всесвітній день біженців
20-06-2022

20 червня – Всесвітній день біженців. Де знайти допомогу для 5,1 мільйона українських біженців у Європі та понад 8 мільйонів ВПО.

Нарешті! Аналітика пропоузалів на Upwork
17-06-2022

Запустилася нова аналітика пропоузалів на Upwork. І ми у захваті! Читайте у пості чому саме та в чому його користь

Хто такий “Anywhere Worker” та як ним стати?
15-06-2022

Фрілансери, віддалені працівники, гіг-воркери… Давайте подивимося, що цікавого у новому звіті та чим відрізняються Anywhere Workers.

Нові фільтри в пошуку Upwork
10-06-2022

А ви помітили, нові фільтри в пошуку Upwork? Починаючи з 23 травня половина фрілансерів бачать вже нові фільтри. Читайте, що це значить!

Upwork Top Picks. В чому суть апдейту та наші спостереження
03-06-2022

Починаючи з 23.05, Upwork тестує алгоритм, який позначає успішні проєкти як Upwork Top Picks, у Project Catalog. Як туди попасти фрілансеру?

Академія Upwork
30-05-2022

А ви знали, що існує Академія Upwork з курсами, розробленими, щоб допомогти фрілансерам досягти успіху на платформі? Читайте короткий огляд!

Хочеш стати нашим партнером?

Заповніть коротку форму, щоб розповісти нам про ваші потреби.
І ми зв'яжемося з вами дуже скоро щоб знайти найкраще рішення!

Отримати пропозицію!