Наші послуги

Etcetera має експертів зі знаннями та досвідом у багатьох галузях дизайну, розробки, менеджменту та маркетингу. Кожен фрілансер своїм досвідом та знаннями додає важливий вклад в команду. Тому за 6 років існування агентство перетворилося на надійного партнера, що допомагає клієнтам з різноманітними задачами.

Комплексний дизайн

Ілюстрації

$100 - $500

Ілюстрації - це найкреативніша та найскладніша частина дизайну. Звертайтесь до команди Etcetera щоб ваші ілюстрації були виразними, унікальними та інформативними.

Наш досвід у створенні ілюстрації для будь-яких потреб бізнесу та увага до деталей - це все, що вам потрібно для успіху!

Графіка & Дизайн

$300 - $500

Ми створюємо рішення! Кожен діджитал продукт має власну ідею, і ми знаємо, як реалізувати цю ідею завдяки влучному дизайну, унікальній графіці та ілюстраціям. Навіть найскладніші та найвимогливіші проекти будуть вирішені у найвищій якості за допомогою команди Etcetera. Презентації - це не лише гарна картинка, але й інформативність та передання цінності. І дизайнери команди Etcetera це точно знають. З нами ваша презентація буде професійною, переконливою та унікальною!

Стратегія та Айдентика Бренду

$200 - $400

Члени нашої команди завжди знаходять спосіб перетворити ідеї та бажання наших клієнтів на впізнаваний та надійний бренд. Наш підхід полягає у створенні унікальної та інформативної бренд айдентики, яка відповідає стратегії кожної конкретної компанії. Ми знаємо, як завоювати ринок і допомогти нашим клієнтам досягти цілей.

Повний спектр послуг

Веб-дизайн та розробка

$1500 - $5000

У веб-розробці немає проблем, які б ми не вирішили! Не має значення, що: впровадження дизайну або створення складного інтерфейсу - наші розробники завжди знайдуть найбільш ефективне та продуктивне рішення для ваших потреб. Front-End чи Back-End, CMS або custom coding - ми це зробимо!

Веб Дизайн - одна з наших найсильніших сторін. Наша команда дизайнерів та менеджерів допомагає клієнтам пройти складний, але захоплюючий шлях від ідеї до лідера ринку. Ми пропонуємо клієнтам широкий спект послуг:
- Створення бізнес логіки
- Wireframing
- UX/UI Дизайн

Product management та дизайн

$800 - $2000

Якщо ви хочете, щоб ваш проект розвивався швидко і ефективно, проблеми вирішувались і продукт був доставлений вчасно - вам потрібні Product Менеджери і дизайнери з нашої команди.

Досвідчені в управлінні різними продуктами, наші PM - це ваш ключ до успішного бізнесу! Просто робіть те, що вам подобається, а ми подбаємо про все інше!

Do you want to partner with us?

Fill out a short form to tell us about your needs and we will get
back to you shortly to work out the best solution!

Get a Quote