Штучний Інтелект

у Роботі Розробника:

із Промту в Код

У світі, де все більше цінується ефективність та швидкість, використання ШІ для створення веб-сайтів може стати справжнім проривом. Тому сьогодні поговоримо про можливості використання штучного інтелекту у роботі розробника при створенні веб-сайтів.

Dora AI

Розпочнемо з платформи Dora AI, яка дозволяє користувачам створювати 3D анімовані веб-сайти без необхідності писати код.

Ключові функції Dora AI включають генерацію веб-сайтів на основі текстових вказівок, автоматизацію процесу анімації та систему макетування без коду для адаптивного дизайну.

"HTML to Design" плагін для Figma.

Наступним інструментом, про який варто згадати, є плагін для Figma під назвою “HTML to Design”. Він перетворює будь-який веб-сайт на повністю редагований дизайн у Figma. Це надзвичайно корисно для дизайнерів, які хочуть створити новий дизайн на основі існуючого сайту або використати його як посилання для свого дизайну.

uKit AI

Сервіс uKit AI пропонує інноваційний підхід до оновлення та покращення існуючих застарілих сайтів. Він аналізує структуру сайту, розпізнає його елементи, відокремлює унікальний контент від загальних елементів дизайну, перебудовує контент-дерево та створює нову версію сайту в конструкторі uKit.

Fronty

Fronty – це сервіс, який використовує штучний інтелект для конвертації зображень та макетів у HTML CSS код для створення веб-сайтів. Згенерований код може бути редагований та використаний для створення веб-інтерфейсу, що передає суть оригінального дизайну.

AI Website Builder

AI Website Builder перший у світі конструктор веб-сайтів, повністю заснований на штучному інтелекті та використовує платформу WordPress та безкоштовну версію Elementor. Він також надає доступ до широкого спектру функцій WooCommerce.

Його головною особливістю є можливість генерувати необмежену кількість шаблонів веб-сайтів на основі будь-якого заданого користувачем URL всього за кілька хвилин, повністю покладаючись на штучний інтелект.

Штучний інтелект відкриває нові можливості для створення веб-сайтів, економлячи час та зусилля розробників. Від генерації дизайнів на основі текстових вказівок до конвертації зображень у код, ці інструменти можуть значно полегшити процес розробки. Однак, не варто забувати, що ШІ - це лише допоміжний інструмент, і важливо зберігати баланс між автоматизацією та власним творчим внеском. Використовуйте ці інструменти з розумом та завжди перевіряйте результати на відповідність вашим вимогам та стандартам.

More Articles

Штучний Інтелект у роботі розробника: із промту в код
01-05-2024

Зануртеся у світ розробки веб-сайтів з використанням штучного інтелекту, досліджуючи інструменти, такі як Dora AI, uKit AI та Fronty.

Етапи та методи аналізу конкурентів для дизайнера
25-04-2024

Ділимося практичними порадами щодо етапів та методів проведення ретельного аналізу конкурентів у сфері дизайну.

Інтервʼю з розробником Владом Толмачовим: шлях до Тех-ліда
19-04-2024

Цього місяця ми відзначили нову посаду нашого розробника Влада. Читайте його інтерв'ю про шлях до позиції Тех-ліда та надихайтесь

5 подкастів про дизайн, які варто послухати
16-04-2024

Сьогодні хочемо поділитися підбіркою подкастів по темі дизайну, щоб ви могли відслідковувати та знати актуальні новини, тренди та майбутні перспективи

Etcetera результати зими 2023-2024
29-03-2024

Читайте новини UpWork, а також результати і досягнення нашої агенції Etcetera за зимовий період 2023-2024.

Фрилансерам: Альтернативні Біржі з Великими Перспективами
05-03-2024

Сьогодні ми поговоримо про альтернативні біржі з великими перспективами для фрілансерів у 2024 році!

Зміни в політиці медіації спорів на Upwork: що важливо знати?
23-02-2024

Сьогодні ми розкажемо про зміни в політиці медіації спорів і як це вплине на фрилансерів і на клієнтів!

Найпоширеніші проблеми з клієнтами: red flag або ні?
20-02-2024

За 9 років роботи з клієнтами на Upwork ми сформували своє особисте бачення і у цій статті поділимося ним з вами!

Майбутнє Фрілансу: 3 головні тенденції
10-02-2024

Ми розповімо про майбутнє фрілансу та про 3 головні тенденції, щоб адаптувати свій фріланс-бізнес для зростання в цьому мінливому ландшафті!

Міжнародний День Безпечного Інтернету: Поради Фрілансерам
06-02-2024

У цій статті ми розповімо про найважливіші заходи безпеки фрілансера в Інтернеті та надамо практичні рекомендації!

Soft Skills у Фрілансі: Як виділитись серед конкурентів
29-01-2024

У цій статті ми розповідаємо як виділитись серед конкурентів і побудувати успішну кар'єру у фрілансі!

ТОП 8 AI інструментів для фрілансерів у 2024
24-01-2024

Дізнайтеся про 8 найкращих AI інструментах, які допоможуть зробити вашу роботу легшою, ефективнішою та заощадити час!