Andy Arts

Ребрендинг

andy arts rebranding laptop

Бренд — це не просто гарний стиль або крутий логотип. Ми впевнені, що кожен елемент бренду компанії повинен мати певний сенс і доносити правильний меседж цільовій аудиторії.

Давайте зануримося в процес того, як відбувається ребрендинг.

Наш клієнт Andy Arts - мистецький центр у Детройті. Andy Arts прагне змінити стереотип про Детройт як про кримінальне та небезпечне місто. Вони також хочуть показати реальну красу міста для його переважно афроамериканського населення.

Наша мета під час ребрендингу полягала в тому, щоб допомогти Andy Arts висловити такі цінності, як креативність, важливість впливу кожної людини та зв’язок з культурним корінням. Саме тому, в основу ідеї для бренду ми поклали 2 давні африканські символи. Новий логотип поєднує «Ananse Ntontan», символ креативності та мудрості разом з «Adinkrahene», що означає лідерство та велич.

Наступним кроком був вибір основних та другорядних кольорів. Наша дизайнерка надихнулася на створення яскравої унікальної палітри африканською культур.

Звичайно, основна частина створення бренду — це вираження філософії та цілей компанії. Але практична частина для бізнес-використання все ще є дуже важливою.

Тому наша дизайнерка створила детальний брендбук із зазначенням шрифтів і варіантів використання лого (а також як саме його не можна використовувати). Вона також створила низку найважливіших елементів бренду виходячи з потреб клієнтів:

  • дизайн для дописів у соціальних мережах
  • візитки
  • візерунок для використання на сумках та іншому мерчі.

На кожному кроці ребрендингу ми дотримувалися головної мети — допомогти Andy Arts висловити свою філософію розширення можливостей спільноти через творчість і культуру, поєднуючи коріння та заохочуючи особистий вплив у безпечному просторі. Ми сподіваємось, їм вдасться зробити Детройт центром мистецтва та краси.

Skills

andy arts rebranding skills

Project Numbers

21

Годин роботи

3

Варіанта логотипу

2

Африканські символи

Feedback

"Great designer with consistent communication throughout. She designed a logo which our clients really connect to and went the extra mile making sure we were satisfied with the work."

Joshua Bisset, USA

More Cases

Покращення дизайну сайту і розробка Shopify для Halos

Покращення дизайну сайту та розробка Shopify для Halos: читайте про один із останніх успішних кейсів від Etcetera!

Редизайн та WordPress розробка для Next Level Communication

Історія співпраці з клієнтом, який повернувся до нас через 2 роки, щоб зробити редизайн і розробку сайту, що відповідав би цілям компанії

Ребрендинг для Andy Arts

Мета ребрендингу полягала в тому, щоб допомогти Andy Arts висловити такі цінності, як креативність та зв’язок з культурним корінням.

WordPress та WooCommerce розробка для Neon Glitch

А ви вірите, що ШВИДКО не може бути ЯКІСНО? Ця WordPress & WooCommerce розробка докаже вам, що швидко може бути якісно!

AskInvest: брендинг, дизайн сайту та презентації

Дивіться новий кейс - брендинг, дизайн сайту та презентації – все, що потрібно було клієнту для запуску стартапу.

RobotCritters: Брендінг, дизайн і WordPress розробка

RobotCritters — блог про футуристичні технології. Ось, Брендінг, дизайн і WordPress розробка, як ми його реалізували

Carbon Offset Company: Розробка Shopify Додатку

Нам приносить справжнє задоволення, коли наша робота має позитивний вплив на світ. Розробка Shopify Додатку - саме такий кейс

Gurusoft бренд дизайн

Gurusoft вже 20 років допомагає автоматизувати бізнес за допомогою цифрових рішень. Ecetera допомогла їм оновити бренд дизайну бренду.

Брендінг, презентація та лендінг дизайн для стартапу

В Etcetera ми прагнемо робити нашу роботу відмінно, а це означає - вирішувати справжню проблему клієнта. Ось приклад - дизайн для стартапу

Offix: Фулстек розробка для CRM

Сьогодні ми хотіли б розказати про те, як відбувається розробка для CRM, щоб показати, наскільки важливим може бути back-end.

FIG: Дизайн та розробка сайту

FIG — американський стартап. Їм потрібні були дизайн та розробка сайту який би залучав і конвертував нових користувачів.

Bluuwash: Дизайн та розробка

Bluuwash: Дизайн та розробка - хороший приклад роботи команди, яка допомогла клієнту закрити всі їх потреби за допомогою одного партнеру.