Next Level Communication

Редизайн & WordPress Розробка

next level communication redesign & developement laptop

В 2021 році у нас був клієнт - компанія Next Level Communication. Вони допомагають лідерам і організаціям стати комунікаторами наступного рівня та потребували сміливого, яскравого брендингу та дизайну сайту, який би виділяв їх із натовпу.

Наша команда з ілюстратора, дизайнера і розробника створила тоді для NLC сайт, що відповідав баченню та цілям клієнта. Як ми знаємо, що клієнту сподобалось з нами працювати?

Перенесімося в 2023 рік. Next Level Communication виводить свій бізнес на новий рівень і повертається до Etcetera за редизайном та розробкою.

У міру того, як компанія зростала, вони усвідомили важливість того, щоб їхній цифровий слід не відставав від їхнього зростання в реальному світі. Їм потрібен був редизайн сайту, що відповідав би зміненим пріоритетам компанії.Для оновлення сайту ми залучили в проєкт дизайнера Петра і розробника Дмитра.

Редизайн

Петя змінив структуру сайту, створивши ваєфрейми, які стали міцною основою свіжого дизайну. Спираючись на більш складний характер Next Level Communication, він створив елегантний і сучасний дизайн для десктопа і потім перейшов до адаптації для зручного мобільного інтерфейсу. Щоб забезпечити оптимальний UX, Петро розробив прототип, який клієнт міг протестувати на етапі дизайну і що дозволило врахувати кожну деталь.

Розробка

Далі був етап розробки, де Дмитро працював над удосконаленням функціоналу сайту. Важливим стало його рішення перенести сайт з Elementor на Gutenberg Blocks. Хоча Elementor був ідеальним для клієнта 2 роки тому, вони хотіли отримати більше функціональних можливостей з оновленим сайтом, що допоміг реалізувати Gutenberg. Ці зміни не лише допомогли збільшити швидкість сайту, але й зберегли інтерфейс адміністратора зручним для клієнта.

Ще трохи деталей

Серед реалізованих функцій хочемо виділити стратегічно розташовану «Кнопку заклику до дії», яка стала дієвим способом взаємодії для потенційних клієнтів, ефективно покращуючи конверсію з сайту для Next Level Communication. Onscroll анімація була ще одним доповненням нового сайту, що зробило його візуально привабливим, гарантуючи, що відвідувачі не поспішатимуть закрити сторінку.

Знову працювати з Next Level Communication було схоже на зустріч зі старим другом. Це яскравий приклад того, що якщо ви виконуєте якісну роботу та створюєте міцні, тривалі відносини з клієнтами, вони стануть вашими партнерами на довгі роки

Skills

Next level communication redesign & development skills

Project Numbers

60

Годин роботи

3

Років співпраці

5

Залучених фрілансерів

Feedback

"Dmytro was extremely skilled and delivered high-quality code within the agreed-upon timeline. He demonstrated excellent communication skills, promptly addressing any concerns or questions. I am highly satisfied with his work and would definitely recommend him for future projects."

Quoc Tran, USA

More Cases

Покращення дизайну сайту і розробка Shopify для Halos

Покращення дизайну сайту та розробка Shopify для Halos: читайте про один із останніх успішних кейсів від Etcetera!

Редизайн та WordPress розробка для Next Level Communication

Історія співпраці з клієнтом, який повернувся до нас через 2 роки, щоб зробити редизайн і розробку сайту, що відповідав би цілям компанії

Ребрендинг для Andy Arts

Мета ребрендингу полягала в тому, щоб допомогти Andy Arts висловити такі цінності, як креативність та зв’язок з культурним корінням.

WordPress та WooCommerce розробка для Neon Glitch

А ви вірите, що ШВИДКО не може бути ЯКІСНО? Ця WordPress & WooCommerce розробка докаже вам, що швидко може бути якісно!

AskInvest: брендинг, дизайн сайту та презентації

Дивіться новий кейс - брендинг, дизайн сайту та презентації – все, що потрібно було клієнту для запуску стартапу.

RobotCritters: Брендінг, дизайн і WordPress розробка

RobotCritters — блог про футуристичні технології. Ось, Брендінг, дизайн і WordPress розробка, як ми його реалізували

Carbon Offset Company: Розробка Shopify Додатку

Нам приносить справжнє задоволення, коли наша робота має позитивний вплив на світ. Розробка Shopify Додатку - саме такий кейс

Gurusoft бренд дизайн

Gurusoft вже 20 років допомагає автоматизувати бізнес за допомогою цифрових рішень. Ecetera допомогла їм оновити бренд дизайну бренду.

Брендінг, презентація та лендінг дизайн для стартапу

В Etcetera ми прагнемо робити нашу роботу відмінно, а це означає - вирішувати справжню проблему клієнта. Ось приклад - дизайн для стартапу

Offix: Фулстек розробка для CRM

Сьогодні ми хотіли б розказати про те, як відбувається розробка для CRM, щоб показати, наскільки важливим може бути back-end.

FIG: Дизайн та розробка сайту

FIG — американський стартап. Їм потрібні були дизайн та розробка сайту який би залучав і конвертував нових користувачів.

Bluuwash: Дизайн та розробка

Bluuwash: Дизайн та розробка - хороший приклад роботи команди, яка допомогла клієнту закрити всі їх потреби за допомогою одного партнеру.