Bluuwash

Дизайн та розробка

Щось давно ми не показували вам успішні кейси фрілансерів Etcetera. Хочемо розповісти сьогодні про Bluuwash. Це хороший приклад роботи нашої команди, яка допомогла клієнту закрити всі їх потреби в дизайні та розробці за допомогою одного партнеру. Робота з Etcetera значно пришвидшила досягнення результатів, полегшила та підвищила ефективність комунікації, ніж якби клієнту довелося наймати під кожну задачу окремого фрілансера.

Розглянемо кейс Bluuwash дизайн та розробка детальніше.

Компанія Bluuwash продає пластини для прання, які полегшують повсякденне життя та захищають навколишнє середовище. Їм потрібно було змінити дизайн інтернет-магазину Shopify для їх товарів та додати нові сторінки на сайт.

  1. Наш талановитий вебдизайнер Антон створив сучасний та стильний дизайн відповідно до бренду компанії. Подивіться на зображення в каруселі. Лише нова домашня сторінка вже виглядає більш привабливою, ніж старий синій фон, вам не здається.

  2. Розробник Сергій чудово попрацював, щоб знайти найбільш ефективні рішення для запитів клієнта:

    • Він інтегрував відгуки за допомогою додатку Stamped IO.

    • Підключив інструмент для автоматизації електронної розсилки, що Bluuwash використовує для маркетингу і продаж.

    • Інтегрував програму для підписки на продукт. Оскільки клієнт зі Швейцарії, то його сайт не підтримує Shopify Payments, а всі програми для підписки на продукти працюють лише через Shopify Payments. Але врешті-решт ми знайшли рішення за допомогою програми AAA Membership, яка підтримує Stripe. Інтегрувати та підтримувати цю програму було непросто, але Сергій зробив все можливе щоб досягнути потрібного клієнту результату.

3. Останнім кроком нашої співпраці був дизайн матеріалів для друку. Дизайнер Слава, який є експертом у цій справі (а зараз служить в українській армії), допоміг Bluuwash створити крутий та яскравий дизайн упаковки.

Вам подобається цей кейс? Нам - дуже! Так само як і клієнту.

Skills

Project Numbers

80

годин вебдизайну

150

годин розробки

25

годин принт дизайну

Feedback

"Very quick understanding of the tasks, exceptional design work and very efficient and effective communication. We highly appreciated working with Anton and would recommend him anytime."

Roman Staempfli, Switzerland

More Cases

Покращення дизайну сайту і розробка Shopify для Halos

Покращення дизайну сайту та розробка Shopify для Halos: читайте про один із останніх успішних кейсів від Etcetera!

Редизайн та WordPress розробка для Next Level Communication

Історія співпраці з клієнтом, який повернувся до нас через 2 роки, щоб зробити редизайн і розробку сайту, що відповідав би цілям компанії

Ребрендинг для Andy Arts

Мета ребрендингу полягала в тому, щоб допомогти Andy Arts висловити такі цінності, як креативність та зв’язок з культурним корінням.

WordPress та WooCommerce розробка для Neon Glitch

А ви вірите, що ШВИДКО не може бути ЯКІСНО? Ця WordPress & WooCommerce розробка докаже вам, що швидко може бути якісно!

AskInvest: брендинг, дизайн сайту та презентації

Дивіться новий кейс - брендинг, дизайн сайту та презентації – все, що потрібно було клієнту для запуску стартапу.

RobotCritters: Брендінг, дизайн і WordPress розробка

RobotCritters — блог про футуристичні технології. Ось, Брендінг, дизайн і WordPress розробка, як ми його реалізували

Carbon Offset Company: Розробка Shopify Додатку

Нам приносить справжнє задоволення, коли наша робота має позитивний вплив на світ. Розробка Shopify Додатку - саме такий кейс

Gurusoft бренд дизайн

Gurusoft вже 20 років допомагає автоматизувати бізнес за допомогою цифрових рішень. Ecetera допомогла їм оновити бренд дизайну бренду.

Брендінг, презентація та лендінг дизайн для стартапу

В Etcetera ми прагнемо робити нашу роботу відмінно, а це означає - вирішувати справжню проблему клієнта. Ось приклад - дизайн для стартапу

Offix: Фулстек розробка для CRM

Сьогодні ми хотіли б розказати про те, як відбувається розробка для CRM, щоб показати, наскільки важливим може бути back-end.

FIG: Дизайн та розробка сайту

FIG — американський стартап. Їм потрібні були дизайн та розробка сайту який би залучав і конвертував нових користувачів.

Bluuwash: Дизайн та розробка

Bluuwash: Дизайн та розробка - хороший приклад роботи команди, яка допомогла клієнту закрити всі їх потреби за допомогою одного партнеру.