Best Digital Banks

Дизайн та ​WordPress розробка

WordPress development case

Кілька місяців тому до нас звернувся клієнт, якому був потрібен сайт для стартапу який називається Кращі Цифрові Банки (Best Digital Banks). Думаєте, що це досить нахабно заявляти про те, що ви найкращі прямо в назві компанії? Але після того, як ми дізналися трохи більше про суть компанії, яка надає людям доступ до чесної інформації про найкращі банки, ми подумали, що це й правда чудова та дуже корисна ідея. Тому ми взялися за завдання створити кращий сайт для Best Digital Banks.

Першим кроком було зібрати команду: дизайнер Андрій, розробник Сергій та проджект менеджер Олена ідеально підійшли під специфіку завдання завдяки їхнім знанням та досвіду роботи з подібними проектами.

Клієнту потрібен був простий, зрозумілий та дієвий вебсайт, який дозволив би користувачам легко знаходити для них найкраще рішення серед цифрових банків у 5 країнах Європи.

Веб Дизайн

Дизайнер Андрій почав з дослідження шляху клієнта. Потім він створив ваєфрейми, карту сайту та розробив прототип. Після цього Андрій зробив візуальний дизайн і приступив до перевірки гіпотез на основі користувацького досвіду цільової аудиторії. Останніми штрихами були анімація певних елементів інтерфейсу. Андрій також допоміг контролювати кінцевий результат, щоб сайт виглядав саме так, як і передбачено дизайном.

WordPress Розробка

Розробник Сергій створив кастомну адаптивну тему для WordPress, використовуючи "Advanced Custom fields", спеціальні типи постів та кастомні таксономії. Завдяки всьому цьому сайт стабільно отримує оцінку 95+ в Google PageSpeed Insights, що просто супер як для SEO, так і для UX.

Проджект Менеджмент

Менеджер Елен зі свого боку координувала процес між фрілансерами та клієнтом та подбала про те, щоб ми досягли цих чудових результатів у встановлені терміни. Вона також підтримувала постійний зв'язок з клієнтом, тому що для них було важливо регулярно отримувати апдейти про хід роботи.

Skills

дизайн & wordpress розробка скіли

Project Numbers

13

Годин дизайну

59

Годин розробки

Feedback

"Working with Sergey was a great experience! He was quick to respond and very receptive to what we needed! The project ran very smoothly thanks to him. Great experience!."

Anna Panetta, Cyprus

More Cases

Покращення дизайну сайту і розробка Shopify для Halos

Покращення дизайну сайту та розробка Shopify для Halos: читайте про один із останніх успішних кейсів від Etcetera!

Редизайн та WordPress розробка для Next Level Communication

Історія співпраці з клієнтом, який повернувся до нас через 2 роки, щоб зробити редизайн і розробку сайту, що відповідав би цілям компанії

Ребрендинг для Andy Arts

Мета ребрендингу полягала в тому, щоб допомогти Andy Arts висловити такі цінності, як креативність та зв’язок з культурним корінням.

WordPress та WooCommerce розробка для Neon Glitch

А ви вірите, що ШВИДКО не може бути ЯКІСНО? Ця WordPress & WooCommerce розробка докаже вам, що швидко може бути якісно!

AskInvest: брендинг, дизайн сайту та презентації

Дивіться новий кейс - брендинг, дизайн сайту та презентації – все, що потрібно було клієнту для запуску стартапу.

RobotCritters: Брендінг, дизайн і WordPress розробка

RobotCritters — блог про футуристичні технології. Ось, Брендінг, дизайн і WordPress розробка, як ми його реалізували

Carbon Offset Company: Розробка Shopify Додатку

Нам приносить справжнє задоволення, коли наша робота має позитивний вплив на світ. Розробка Shopify Додатку - саме такий кейс

Gurusoft бренд дизайн

Gurusoft вже 20 років допомагає автоматизувати бізнес за допомогою цифрових рішень. Ecetera допомогла їм оновити бренд дизайну бренду.

Брендінг, презентація та лендінг дизайн для стартапу

В Etcetera ми прагнемо робити нашу роботу відмінно, а це означає - вирішувати справжню проблему клієнта. Ось приклад - дизайн для стартапу

Offix: Фулстек розробка для CRM

Сьогодні ми хотіли б розказати про те, як відбувається розробка для CRM, щоб показати, наскільки важливим може бути back-end.

FIG: Дизайн та розробка сайту

FIG — американський стартап. Їм потрібні були дизайн та розробка сайту який би залучав і конвертував нових користувачів.

Bluuwash: Дизайн та розробка

Bluuwash: Дизайн та розробка - хороший приклад роботи команди, яка допомогла клієнту закрити всі їх потреби за допомогою одного партнеру.