Dolce Violins

Дизайн та розробка вебсайту

Dolce violins hero section in laptop

Сьогодні ми хочемо розповісти вам історію про клієнта, який поставив виклик команді Etcetera.

Dolce Violins продає преміальні інструменти музикантам та творчим особистостям. UX завжди важливий для сайтів,  але він набув особливої ваги, враховуючи характеристики клієнтів такої компанії. Цільова аудиторія Dolce Violins має тонке розуміння стилю та велику увагу до деталей. Ось чому безсистемний вебсайт, який до того ще й дуже довго завантажуються значно зменшував конверсії для Dolce.

Коли ми почали працювати з Dolce Violins, у них був дуже старий і повільний сайт. На ньому було занадто багато зображень великого розміру, що впливають на його функціональність. Зображення також були різного розміру, що виглядало дивно і створювало неприємний досвід для користувача. Метою Etcetera було поєднати сучасні та класичні елементи та створити швидкий зручний для користувача сайт. Ми зібрали команду з проджект менеджера, веб-дизайнера та WordPress розробника, з необхідними навичками для досягнення найкращих результатів для такого проекту.

Перед нашою командою стояло багато завдань:

  • Ми створили новий дизайн вебсайту, запропонували нові кольори та додали сучасні візуальні елементи.

  • Уніфікували всі зображення та структурували інструменти за колекціями.

  • Покращили розділ блогу та загальну структуру вебсайту.

  • Зараз ми продовжуємо працювати з Dolce Violins. Ми допомагаємо їм створити функціонал для пробного користування та оренди інструментів, а також продовжуємо  удосконалювати інтерфейс.

У поєднанні з маркетинговими зусиллями клієнта, наш новий дизайн та розробка для вебсайту дали приголомшливі результати. До застосування покращень у травні трафік на сайті Dolce був 235 осіб. Зараз він збільшився до 1700+ і продовжує рости.

Skills

dolce skills

Project Numbers

212

Годин роботи

9

Місяців співпраці

100+

Інструментів упорядочено

Feedback

"Vadym developed a new WordPress website which turned out great. He worked very hard to make the design come to life and did a great job teaching me the backend tools to update and add new pages to the site myself. I look forward to working more with Vadym on an ongoing website maintenance contract."

Moses Sedler, USA

More Cases

AskInvest: брендинг, дизайн сайту та презентації

Дивіться новий кейс - брендинг, дизайн сайту та презентації – все, що потрібно було клієнту для запуску стартапу.

RobotCritters: Брендінг, дизайн і WordPress розробка

RobotCritters — блог про футуристичні технології. Ось, Брендінг, дизайн і WordPress розробка, як ми його реалізували

Carbon Offset Company: Розробка Shopify Додатку

Нам приносить справжнє задоволення, коли наша робота має позитивний вплив на світ. Розробка Shopify Додатку - саме такий кейс

Gurusoft бренд дизайн

Gurusoft вже 20 років допомагає автоматизувати бізнес за допомогою цифрових рішень. Ecetera допомогла їм оновити бренд дизайну бренду.

Брендінг, презентація та лендінг дизайн для стартапу

В Etcetera ми прагнемо робити нашу роботу відмінно, а це означає - вирішувати справжню проблему клієнта. Ось приклад - дизайн для стартапу

Offix: Фулстек розробка для CRM

Сьогодні ми хотіли б розказати про те, як відбувається розробка для CRM, щоб показати, наскільки важливим може бути back-end.

FIG: Дизайн та розробка сайту

FIG — американський стартап. Їм потрібні були дизайн та розробка сайту який би залучав і конвертував нових користувачів.

Bluuwash: Дизайн та розробка

Bluuwash: Дизайн та розробка - хороший приклад роботи команди, яка допомогла клієнту закрити всі їх потреби за допомогою одного партнеру.

Best Digital Banks: Дизайн та WordPress Розробка

Клієнту потрібен був дизайн та WordPress Розробка для простого, зрозумілого та дієвий вебсайту для їх стартапу.

Coloryzer: Дизайн та розробка вебсайту

В Etcetera ми любимо співпрацювати з інноваційними технологічними компаніями, які пропонують клієнтам круті, унікальні та сучасні рішення. Сьогодні ми хотіли б розповісти вам про один із таких проектів.

Dolce Violins: Дизайн та Розробка Вебсайту

У поєднанні з маркетинговими зусиллями клієнта, наш новий дизайн та розробка для вебсайту дали приголомшливі результати. До застосування покращень у травні трафік на сайті Dolce був 235 осіб. Зараз він збільшився до 1700+ і продовжує рости. 🚀

Etcetera: Веб Дизайн та Розробка

Кілька місяців тому ми оновили наш логотип, а зараз запускаємо сайт, де можемо продемонструвати свої найкращі знання та експертизу без обмежень інших платформ.