Offix

Фулстек розробка для CRM

offix laptop

Тяжка робота back-end розробників часто залишається непоміченою. Тому що, якщо вони добре виконали свою частину, все працює бездоганно, і користувачі навіть не підозрюють, скільки задач, коду та унікальних рішень приховано за красивим фронтом. Тому сьогодні ми хотіли б розказати як відбувається фулстек розробка для СRM, щоб показати, наскільки важливим може бути back-end.

Трішки про проєкт

Offix — ізраїльська компанія, що надає гнучку систему бронювання офісів. Вони прийшли до Etcetera з запитом створити калькулятор вартості бронювання та зручний календар. Ми вирішили, що наш фулстек розробник Іван є ідеальним експертом для цієї роботи.

Що ми зробили

  1. Іван покращив наявний плагін калькулятора за допомогою кастомного коду, щоб зробити функціональні гнучким для потреб клієнта.

  2. Наступним кроком клієнт потрапляє на сторінку, де вводить дані, необхідні для оплати. Іван подбав про те, щоб введені дані прив’язувалися на бекенді до особистого кабінету, і клієнти автоматично отримували електронний лист з інформацією для входу в особистий кабінет.

  3. Після цього клієнт потрапляє на сторінку, де вводить дані картки та здійснює оплату. Іван під’єднав платіжного провайдера до системи за допомогою коду без плагінів.

  4. Останнім кроком було створення календаря, щоб клієнти могли зручно переглядати свої бронювання за днями, тижнями чи місяцями. Вони можуть робити нові бронювання прямо з календаря. Календар також дозволяє менеджерам бачити бронювання та інформацію про клієнтів для координації системи.

  5. Найскладнішим і найцікавішим завданням цього проєкту було створення мобільної версії для кожного функціоналу системи. Плагіни WordPress були абсолютно безсилі в мобільних версіях, тому Івану довелося їх переписувати. Одним з унікальних рішень було використання технології register-transfer level (RTL) у розробці календаря.

Система бронювання тепер гнучка та автоматизована, максимально спрощує процес бронювання для клієнтів завдяки логічній і послідовній структурі на бекенді та зручному для користувача інтерфейсу. Також тепер є можливість бронювати офіс з будь-якого пристрою без обмежень у функціональності.

Skills

offix skills

Project Numbers

37

Годин

30

Тижнів

1

Розробник

More Cases

Покращення дизайну сайту і розробка Shopify для Halos

Покращення дизайну сайту та розробка Shopify для Halos: читайте про один із останніх успішних кейсів від Etcetera!

Редизайн та WordPress розробка для Next Level Communication

Історія співпраці з клієнтом, який повернувся до нас через 2 роки, щоб зробити редизайн і розробку сайту, що відповідав би цілям компанії

Ребрендинг для Andy Arts

Мета ребрендингу полягала в тому, щоб допомогти Andy Arts висловити такі цінності, як креативність та зв’язок з культурним корінням.

WordPress та WooCommerce розробка для Neon Glitch

А ви вірите, що ШВИДКО не може бути ЯКІСНО? Ця WordPress & WooCommerce розробка докаже вам, що швидко може бути якісно!

AskInvest: брендинг, дизайн сайту та презентації

Дивіться новий кейс - брендинг, дизайн сайту та презентації – все, що потрібно було клієнту для запуску стартапу.

RobotCritters: Брендінг, дизайн і WordPress розробка

RobotCritters — блог про футуристичні технології. Ось, Брендінг, дизайн і WordPress розробка, як ми його реалізували

Carbon Offset Company: Розробка Shopify Додатку

Нам приносить справжнє задоволення, коли наша робота має позитивний вплив на світ. Розробка Shopify Додатку - саме такий кейс

Gurusoft бренд дизайн

Gurusoft вже 20 років допомагає автоматизувати бізнес за допомогою цифрових рішень. Ecetera допомогла їм оновити бренд дизайну бренду.

Брендінг, презентація та лендінг дизайн для стартапу

В Etcetera ми прагнемо робити нашу роботу відмінно, а це означає - вирішувати справжню проблему клієнта. Ось приклад - дизайн для стартапу

Offix: Фулстек розробка для CRM

Сьогодні ми хотіли б розказати про те, як відбувається розробка для CRM, щоб показати, наскільки важливим може бути back-end.

FIG: Дизайн та розробка сайту

FIG — американський стартап. Їм потрібні були дизайн та розробка сайту який би залучав і конвертував нових користувачів.

Bluuwash: Дизайн та розробка

Bluuwash: Дизайн та розробка - хороший приклад роботи команди, яка допомогла клієнту закрити всі їх потреби за допомогою одного партнеру.